KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9793053
*
nr 979 3053
Luis Filcer
(f. 1927), Mexico
Blandteknik, Luis Filcer, Figur, 34 x 26
Luis Filcer, mexikansk bildkonstnär född 1927.
Följerätt
Utrop:
1.500 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 september 2015
kl 18:51:27
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/9 12:52:08
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik figur luis filcer mexico vattenfärg
-
7080 Blandteknik
2 st, Indien, Erotiska motiv, yttermått inklusive ..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 18:59
-
6565 Blandteknik
Signerad Roupé, daterad Fogdö 1934. Blandteknik, b..//
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:03
-
6402 Blandteknik
Silvére Croix. Signerad, daterad - 61, porträtt, m..//
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 19:12
*
Luis Filcer
Luis Filcer, mexikansk bildkonstnär född 1927.
nr 979 3053
Luis Filcer
(f. 1927), Mexico
Blandteknik, Luis Filcer, Figur, 34 x 26
Luis Filcer, mexikansk bildkonstnär född 1927.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.500 kr |
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 7 september 2015 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 6/9 12:52:08 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik figur luis filcer mexico vattenfärg
-
7080 Blandteknik
2 st, Indien, Erotiska motiv, yttermått inklusive ..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 18:59 -
6565 Blandteknik
Signerad Roupé, daterad Fogdö 1934. Blandteknik, b..//
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 20:03 -
6402 Blandteknik
Silvére Croix. Signerad, daterad - 61, porträtt, m..//
Auktionen avslutas
imorgon
19 jan kl 19:12



